قوانین و مقررات ELEANOR

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌هایMoftakharjewellery.com    منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربرنیزموظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های  Moftakharjewellery.com  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
ورود کاربران به وب‏‌سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از وبسایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین  Moftakharjewellery.com  از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

آدرس ایمیل و تلفن هایی که در پروفایل خود ثبت کرده اید، به عنوان تنها آدرس ایمیل و تلفن های مورد تایید شما در نظر گرفته می شود و تمام اطلاع رسانی ها و پاسخ های  Moftakharjewellery.com  از طریق آنها انجام می گیرد.
لازم به ذکر است که شماره های  09373450477 و 09375920477 تنها شماره های هستند که  Moftakharjewellery.com  با آن به مشتریان پیام کوتاه ارسال می کند تا از طریق آن شما را از روند پردازش سفارش و یا رویدادها، تخفیفات، فروش های ویژه مطلع کند. در صورت دریافت هر گونه پیامی تحت عنوان مذکور از شماره ای دیگر، به معنی تخلف و سوء استفاده از نام  Moftakharjewellery.com است، لذا خواهشمندیم در صورت دریافت چنین پیامکی، جهت پیگرد قانونی، از طریق آدرس ایمیل  Info@Moftakharjewellery.Com  و یا شماره های تماس درج شده در سایت به ما اطلاع دهید.

حریم خصوصی:
Moftakharjewellery.com ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل و کد ملی مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های گروه  Moftakharjewellery.com  قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای افراد لازم است.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. گالری ملک ثابت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 قوانین و مقررات:
1- در صورتی که مشتری تشخیص دهد که بسته ارسالی دستکاری و یا باز شده باشد. در این صورت میتواند فرم رسید کالا را امضا ننموده و از بسته ارسالی مخدوش یا باز شده عکس گرفته و بسته را تحویل نگیرد و سریعا موضوع را بصورت تلفنی به  Moftakharjewellery.com  گزارش وسپس از طریق سامانه پشتیبانی موضوع را پیگیری و مستندات را ارسال نماید. بدیهی است در صورت بروز این مورد، Moftakharjewellery.com  موظف به مرجوع نمودن محصول و بستانکار نمودن مشتری خواهد بود که مشتری میتواند مبلغ بستانکاری را مطالبه نماید یا با استفاده از مبلغ بستانکاری ، نسبت به خرید محصول دیگر در وب سایت  Moftakharjewellery.com  اقدام نماید.

2- در صورتیکه مشتری ، پس از تحویل گرفتن بسته متوجه مغایرت در فاکتور ارسالی با محصول و یا مغایرت محصول ارسال شده با محصول خریداری شده در وب سایت   Moftakharjewellery.com شود ، میتواند موضوع را از طریق سامانه پشتیبانی پیگیری نماید . در صورت بروز این مغایرت و عدم رضایت مشتری نسبت به محصول ارسالی، Moftakharjewellery.com سند خرید مشتری را لغو نموده و مشتری در سیستم بستانکار شده و میتواند نسبت به خرید محصول دیگر و تسویه ما به تفاوت و یا پیگیری استرداد وجه پرداختی اقدام نماید.هزینه ارسال مجدد بعهده  Moftakharjewellery.com   خواهد بود.

3- پاسخگویی به پیگیری های مشتریان از طریق تلفن همه روزه صبح ها از ساعت 8:00 الی 13:00 و عصر ها 17:00 الی 22:00 و از طریق سامانه پشتیبانی Moftakharjewellery.com در اسرع وقت میباشد.

4- ارسال سفارش به شهرستان ها و شهر تهران از طریق پست پیشتاز یا ویژه (بسته به خدمات پستی منطقه مورد نظر) انجام میشود و هزینه ارسال رایگان میباشد. در حال حاضر ارسال تنها در محدوده شهر بوشهر توسط پیک اختصاصی ما صورت میگیرد و زمان ارسال طی 24 ساعت کاری (بجز ایام تعطیل) طی هماهنگی تلفنی با شما مشخص خواهد شد.

5- نحوه پرداخت وجه، فقط پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت بانک میباشد.

6- مشتری موظف است در زمان ثبت نام با شماره تلفن همراه، نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات مالک تلفن همراه را وارد نماید و خریدار نهایی مالک تلفن همراه خواهد بود و سیستم حمل و نقل به نیابت از  Moftakharjewellery.com در زمان تحویل سفارش مدارک شناسایی مالک را کنترل کرده و در صورت احراز هویت بسته را به مالک یا شخصی که مالک در زمان ثبت اطلاعات معرفی کرده باشد ،تحویل خواهد داد.

7- گالری Moftakharjewellery.com مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گالری Moftakharjewellery.com  محفوظ است.

8- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت گالری  Moftakharjewellery.com ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای گالری Moftakharjewellery.com  محفوظ است. گالری Moftakharjewellery.com در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت گالری  Moftakharjewellery.com   می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

9- تمام موارد ستاره دار اطلاعات کاربری، باید توسط کاربر به درستی تکمیل گردد و چنانچه هر کدام از اطلاعات وارد شده بعد از استعلام، غلط باشد گالری  Moftakharjewellery.com  تا قبل از حصول اطمینان در مورد صحت هویت خریدار از ارسال کالا خودداری می‌کند و چنانچه خریدار از ارسال تصویر کارت ملی خود و یا سایر موارد درخواستی برای احراز هویت اجتناب کند مراتب سریعاً به پلیس فتا گزارش می‌گردد. راه‌های ارسال اطلاعات به  Moftakharjewellery.com  و ایمیل Info@Moftakharjewellery.Com  و شماره واتس‌اپ 09373450477 و 09375920477 .
10-  تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد و مامور ارسال Moftakharjewellery.com   ، کالا را صرفا به خریدار با ارائه کارت ملی یا شناسایی معتبر تحویل می‌دهد.
11- گالری Moftakharjewellery.com متعهد است، پس از ثبت سفارش و ارسال تاییدیه به مشتری، با رعایت سیاست های معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در مکان و زمان مورد نظر تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، خریدار موظف است برای تحویل مجدد، هزینه های مربوط را پرداخت نماید.
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده ، Moftakharjewellery.com  هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

Moftakharjewellery.com• خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.
• 
تمام سفارشها با فاکتور رسمی  Moftakharjewellery.com   تقدیم شما عزیزان می شود.
• 
اصالت و سلامت محصولات در فروشگاه اینترنتی  Moftakharjewellery.com  تضمین شده است


• 
توجه: لطفا به تمامی اطلاعات در صفحه محصول مانند: سایز انگشتر، طول زنجیر گردنبند، زنجیر پلاک و پشت گوشواره، توجه لازم را داشته باشید.

توجه: تمامی پیامک های Moftakharjewellery.com  از شماره 09373450477 و 09375920477 ارسال میشود.